Historie - Kampioenschappen

JAAR WK HEREN MOY HS PLAATS
2018 Dick Jaspers 2.353 12 Cairo (Egypte)
2011 Dick Jaspers 1.918 13 Lima (Peru)
2004 Dick Jaspers 1.907 11 Rotterdam (Nederland)
2000 Dick Jaspers 1.773 12 St. Etienne (Frankrijk)
1994 Rini van Bracht 1.149   Aalborg (Denemarken)
1982 Rini van Bracht 1.043   Guayaquil (Ecuador)
1933 Henk Robijns 0.628   Cairo (Egypte)
1932 Henk Robijns 0.679   Vichy (Frankrijk)
1930 Henk Robijns 0.587   Amsterdam (Nederland)

 

JAAR WK DAMES MOY HS PLAATS
2019 Therese Klompenhouwer 1.125 9 Valencia (Spanje)
2018 Therese Klompenhouwer 0.887 7 Izmir (Turkije)
2016 Therese Klompenhouwer 1.122 7 Guri (Korea)
2014 Therese Klompenhouwer 1.102 5 Sinop (Turkije)

 

JAAR WK TEAMS MOY   PLAATS
2016 Dick Jaspers / Jean van Erp 1.675   Viersen (Duitsland)
1999 Dick Jaspers / Raimond Burgman 1.478   Viersen (Duitsland)
1998 Dick Jaspers / Raimond Burgman 1.540   Viersen (Duitsland)

 

JAAR EK HEREN MOY HS PLAATS
2019 Dick Jaspers 2.352 13 Brandenburg an der Havel (Duitsland)
2011 Dick Jaspers 1.715   Porto (Portugal)
2010 Dick Jaspers 2.168   Sankt Wendel (Duitsland)
2008 Dick Jaspers 2.169   Florange (Frankrijk)
2003 Dick Jaspers 1.834   Göynük (Turkije)
1994 John Tijssens 1.097   Odense (Denemarken)
1993 Rini van Bracht 1.231   Corbeil-Essonnes (Frankrijk)
1984 Rini van Bracht 1.193   Löwen (België)
1950 Bert Wevers 0.584 6 Amsterdam (Nederland)

 

JAAR EK DAMES MOY HS PLAATS
2020 Therese Klompenhouwer 1.240 11 Antalya (Turkije)
2019 Therese Klompenhouwer 1.086 6 Brandenburg an der Havel (Duitsland)
2015 Therese Klompenhouwer 1.060 7 Brandenburg an der Havel (Duitsland)
2013 Therese Klompenhouwer 1.012 8 Brandenburg an der Havel (Duitsland)
2011 Therese Klompenhouwer 1.021 8 Faches-Thumesnil (Frankrijk)
2009 Therese Klompenhouwer 0.863 6 Odense (Denemarken)
2007 Therese Klompenhouwer 0.813 7 Roeser (Luxemburg)
2005 Therese Klompenhouwer 0.740 9 Manisa (Turkije)

 

JAAR EK TEAMS MOY   PLAATS
2015 Dick Jaspers / Raimond Burgman 1.880   Brandenburg an der Havel (Duitsland)
2013 Dick Jaspers / Raimond Burgman 1.982   Brandenburg an der Havel (Duitsland)
1992 Dick Jaspers / Louis Havermans 1.380   Dordrecht (Nederland)
1989 Dick Jaspers / Rini van Bracht 1.036   Lissabon (Portugal)

 

JAAR EK CLUBTEAMS MOY   PLAATS
63/64 v.d. Brandt (Waalwijk) 0.632   Kiel (Duitsland)
  Henny de Ruyter / Wim Soeterboek / Cor Soeterboek / Jan van Alphen      
81/82 Weena (Rotterdam) 0.736   Tastrup (Duitsland)
  Joop de Wilde / Piet de Jong / Ron Schumann / Puck van Aart      
90/91 Teletronika (Zundert) 0.978   Helsingborg (Zweden)
  Dick Jaspers / Louis Havermans / Ad Broeders / Harrie v.d. Ven      
91/92 Teletronika (Zundert) 1.088   Zundert (Nederland)
  Dick Jaspers / Louis Havermans / Ad Broeders / Harrie v.d. Ven      
92/93 Zutex (Etten Leur) 1.067   Zundert (Nederland)
  Rini van Bracht / Frans van Kuijk / Jan Arnouts / Gerwin Valentijn      
97/98 Pelgrim Professionals (Hengelo) 1.294   Lissabon (Portugal)
  Torbjörn Blomdahl / Marco Zanetti / Raimond Burgman / Ben Velthuis      
98/99 Pelgrim Professionals (Hengelo) 1.474   Hengelo (Nederland)
  Torbjörn Blomdahl / Marco Zanetti / Raimond Burgman / Ben Velthuis      
99/00 Pelgrim Professionals (Hengelo) 1.270   Hengelo (Nederland)
  Torbjörn Blomdahl / Marco Zanetti / Raimond Burgman / Ben Velthuis      
00/01 Twentevisie (Hengelo) 1.415   Hengelo (Nederland)
  Marco Zanetti / Raimond Burgman / Christian Rudolph / Jelle Pijl      
01/02 Van Wanrooij (Heeswijk) 1.299   Porto (Portugal)
  Torbjörn Blomdahl / Semih Sayginer / Arie Weijenburg / Clemie van Wanrooij      
02/03 Crystal Kelly (Waalwijk) 1.426   Porto (Portugal)
  Frédéric Caudron / Raimond Burgman / Raymond Ceulemans / Frans van Kuijk      
03/04 Crystal Kelly (Waalwijk) 1.527   Egmond aan Zee (Nederland)
  Frédéric Caudron / Raimond Burgman / Frans van Kuijk / Raymond Ceulemans      
14/15 AEJ Dallinga (Sluiskil) 1.930   Istanbul (Turkije)
  Frédéric Caudron / Dick Jaspers / Eddy Merckx / Jean Paul de Bruijn      

 

JAAR MASTERS MOY HS PLAATS
2020 Dick Jaspers 1.791 12 Berlicum
2019 Dick Jaspers 2.000 13 Berlicum
2018 Dick Jaspers 2.181 11 Berlicum
2017 Dick Jaspers 1.890 13 Berlicum
2016 Raimond Burgman 1.483 10 Berlicum
2015 Jean van Erp 1.197 8 Kaatsheuvel
2014 Dick Jaspers 2.062 14 Kaatsheuvel
2013 Jean Paul de Bruijn 1.306 10 Zevenbergen
2012 Dick Jaspers 2.047 8 Kapelle
2010 Dick Jaspers 1.944 15 Nijverdal
2009 Dick Jaspers 2.395 15 Nijverdal
2007 Jean Paul de Bruijn 1.547 10 Goes
2006 Dick Jaspers 1.758 12 Veghel
2005 Dick Jaspers 1.972 15 Veghel
2004 Frans van Kuijk 1.325 8 Veghel
2003 Raimond Burgman 1.443 12 Veghel
2002 Dick Jaspers 2.000 10 Veghel
2001 Dick Jaspers 2.027 13 Veghel
2000 Dick Jaspers 2.056 10 Veghel
1998 Dick Jaspers 1.512 12 Veghel
1997 Dick Jaspers 1.675 12 Veghel
1996 Raimond Burgman 1.233 8 Veghel
1995 Dick Jaspers 1.846 11 Veghel
1994 Dick Jaspers 1.454 8 Veghel
1993 Dick Jaspers 1.372 8 Veghel
1992 Jan Arnouts 1.177 9 Utrecht
1991 Dick Jaspers 1.140   Breda
1990 Dick Jaspers 1.433 8 Dongen
1989 Raimond Burgman 1.131   Tiel
1988 Arie Weijenburg 1.072   Amsterdam
1987 Arie Weijenburg 1.116   Rotterdam

 

JAAR NK HEREN MOY HS PLAATS
1990 Dick Jaspers 1.261   Groningen
1989 Rini van Bracht 1.137   Rosmalen
1988 Christ v.d. Smissen 1.137   Gorssel
1987 Christ v.d. Smissen 1.388   Oldenzaal
1986 Jan Arnouts 1.073   Waalwijk
1985 Rini van Bracht 1.151   Wijchen
1984 Rini van Bracht 1.134   Eersel
1983 Joop de Wilde 0.950   Berkhout
1982 Rini van Bracht 1.072   Vlijmen
1981 Eddy v.d. Looij 1.131   Amstelveen
1980 Christ v.d. Smissen 0.895   Gilze
1979 Rini van Bracht 1.027   Sassenheim
1978 Christ v.d. Smissen 0.945   Beekbergen
1977 Herman Popeijus 0.874   Heeswijk Dinther
1976 Herman Popeijus 0.942   Leeuwarden
1975 Rini van Bracht 1.039   Bergeijk
1974 Jan Doggen 0.995   Oosterhout
1973 Jan Doggen 1.034   Heeswijk Dinther
1972 Rini van Bracht 0.972   Waalwijk
1971 Rini van Bracht 0.939   Arnhem
1970 Bert Teegelaar 0.746   Tilburg
1969 Jan Doggen 0.818   Alkmaar
1968 Cees van Oosterhout 1.014   Rotterdam
1967 Henny de Ruijter 1.000   Waalwijk
1966 Jan Doggen 0.939   Amsterdam
1965 Cees van Oosterhout 0.840   Nijmegen
1964 Henny de Ruijter 1.000   Waalwijk
1963 Herman Popeijus 0.779   Hilversum
1962 Henny de Ruijter 0.827   Utrecht
1961 Henny de Ruijter 0.899   Breda
1960 Henny de Ruijter 0.784   Rotterdam
1959 Herman Popeijus 0.822   Breda
1958 Bert Teegelaar 0.839   Amersfoort
1957 Herman Popeijus 0.831   Amsterdam
1956 Herman Popeijus 0.752   Arnhem
1955 Herman Popeijus 0.825   Amsterdam
1954 Herman Popeijus 0.759   Rotterdam
1953 Jan Sweering 0.761   Utrecht
1952 Jan Broekhuizen 0.698   Tilburg
1951 Bert Wevers 0.696   Den Haag
1950 Bert Wevers 0.653   Enschede
1949 Jan Broekhuizen 0.672   Rotterdam
1948 Joop Baaij 0.580   Arnhem
1947 Arnoud Sengers 0.656   Utrecht
1946 Piet de Leeuw 0.652   Tilburg
1944 Jan Sweering 0.701   Amsterdam
1943 Jan Sweering 0.732   Utrecht
1942 Arnoud Sengers 0.645   Utrecht
1941 Arnoud Sengers 0.680   Utrecht
1940 Arnoud Sengers 0.736   Amsterdam
1939 Arie Bos 0.772 13 Amsterdam
1938 Arie Bos 0.774 10 Amsterdam
1937 Arnoud Sengers 0.729 6 Amsterdam
1936 Arnoud Sengers 0.620 5 Rotterdam
1935 Carel Koopman 0.643 5 Tilburg
1934 Arnoud Sengers 0.681 5 Haarlem
1933 Hendrik Robijns 0.783 6 Amsterdam
1932 Hendrik Robijns 0.725 8 Amsterdam
1931 Hendrik Robijns 0.642 6 Haarlem
1930 Hendrik Robijns 0.671 9 Haarlem
1929 Hendrik Robijns 0.613 8 Den Haag
1928 Hendrik Robijns 0.754 5 Den Haag
1927 Hendrik Robijns 0.694 7 Den Haag
1926 Carel Koopman 0.583 6 Amsterdam

 

JAAR NK DAMES MOY HS PLAATS
2019 Therese Klompenhouwer 1.100 7 Marienberg
2018 Therese Klompenhouwer 1.005 9 Oosterhout
2017 Therese Klompenhouwer 1.071 9 Oosterhout
2016 Therese Klompenhouwer 1.064 7 Oosterhout
2015 Therese Klompenhouwer 1.037 9 Oosterhout
2014 Therese Klompenhouwer 0.988 8 Oosterhout
2013 Therese Klompenhouwer 1.170 6 Oosterhout
2012 Therese Klompenhouwer 1.064 8 Oosterhout
2011 Therese Klompenhouwer 0.887 8 Oosterhout
2010 Therese Klompenhouwer 0.842 9 Eibergen
2009 Therese Klompenhouwer 0.885 5 Eibergen

 


Volg ons online